Voní Váš přítel lépe než Vy?

Je příliš citlivý? Ženštější než Vy sama?

Míváte občas pocit, že je Váš přítel až příliš citlivý? Tráví v koupelně hodinu, ráno i večer? Hodnotí módní vkus ostatních? Rád si s Vámi povídá o botách nebo krémech? Voní Váš přítel lépe než Vy? Dost možná máte vážný problém... Ale nezoufejte, víme co s tím!


On za to nemůže

Nejprve je nutné, pokusit se pochopit, kde je vlastně problém. Na Vašeho přítele klade dnešní doba celou řadu nároků, které ho matou a vyvádí z vlastní komfortní zóny. Jeho přirozeností je hrát si, jíst, spát a množit se. Namísto toho je dnešní dobou tlačen do zcela nepřirozené pózy, kde má vyznávat jemnost, chodit na balet a sdílet své pocity na jakési zdi. Má mít po ruce krém na tvář, pomádu na vlasy, deodorant, šampon, kondicionér, sprchový gel, tonikum na pytle pod očima, pleťovou masku a celou řadu další kosmetiky, jejíž smysl mu ve své nejzazší podstatě zcela uniká. To všechno jsou pro něj nepochopitelné výzvy, se kterými si bohužel nedokáže poradit. Dostavuje se frustrace, kterou zpravidla léčí, všude natolik hojně proklamovanou, péčí o sebe. Jinými slovy opečuje se další kosmetikou. Tím se však dostává do ještě hlubšího nepochopení sebe sama a ještě hlubší frustrace. Je to začarovaný kruh.


Rozuzlování problematiky

Jde tedy o to, najít způsob jak umožnit dnešnímu muži, aby formálně plnil požadavky doby (jednou denně použil mýdlo), zároveň si ale zachoval svou přirozenost  (osobitou animální vůni a hobby mimo koupelnu).  Jak toho ale dosáhnout? 


Řešení je geniálně jednoduché


Betonové Mýdlo™

Betonové mýdlo Vám zajistí že Váš přítel

  1. Nebude vonět lépe než Vy
  2. Nebude trávit v koupelně hodinu
  3. v 70% případů přestane chodit do koupelny úplně
  4. Ušetří 98% současných výdajů za kosmetickou péči
  5. Přestane otravovat planetu chemickými splašky
  6. Přestane hodnotit vkus ostatních
  7. Najde si nové koníčky
  8. Bude se Vám daleko více věnovat, protože bude chtít půjčit šampón
  9. Stane se opravdovým mužem, tak jak o tom už dlouho tajně sníte.Neváhejte a získejte svého vysněného muže ihned!