Betonové mýdlo

Dostupnost:
Produkt se již neprodává
Výrobce:
Záruka:
36 měsíců
Hmotnost:
185 g
Značka:
Aspoň Tohle


ⓘ  Nakupujete u nás poprvé? Přečtěte si náš Manuál prvonákupčíhoRevoluce! Dost bylo nákupů, odteď stačí JEDNO MÝDLO!Už žádné zdlouhavé a nekonečně otravné nakupování mýdel v obchodě! Betonová mýdla vydrží až 100 000x déle než běžná konkurenční mýdla. Naše mýdlo Vás, ba možná i Vaše děti a vnoučata, zbaví morbidně otravné povinnosti stále dokola potupně vybírat mýdlo v obchodě.  

“Vybírej méně, ciť se lépe” 

Barry Schwartz, Paradox volby


Problematika volby mýdla vnáší do lidských srdcí neurčitou paniku a nervozitu. Celkový pocit vykořenění a vzdálení se své vlastní podstatě skrze nekonečnou řadu možných vůní. Opuncie se skořicí, mango s dýní hokkaido, banán s kokosem, kiwi s bambuckým máslem... Ale kdo chce proboha vonět jako máslo? Co tím o sobě vysílá do světa? Jaké vnitřní démony se tím snaží zapudit? Vyrovnaný člověk nemá potřebu nic zakrývat, maskovat se za cizí vůni. Naopak, je hrdým nositelem osobité a nezaměnitelné vůně.


Nyní můžete být konečně sami sebou!
Betonové mýdlo s technologií "fragrance memory" Vám žádnou vůni nevnucuje. Má paměť a čím více ho používáte, tím víc se Vám, co do vůně, přizpůsobí. Po dvou letech už bude vonět víc jako Vy, než Vy sami.*dárek peeling

Nyní s dárkem!

Pro první 2 miliony zákazníků jsme do mýdla zcela zdarma implementovali peelingovou masážní podložku!

         betonové mýdlo řeší problémy ve vztazích

Mýdlo a vztah?

Přečtěte si, jakým způsobem Vám betonové mýdlo pomůže vyřešit vleklé problémy, hádky a rozpory s Vaším přítelem

         betonové mýdlo dodává sexuální energii a kreativitu

Sexuální vitalita a kreativita

Betonové mýdlo může příznivě působit na čakru Svadhishthana, která podporuje sexuální energii a kreativitu

         Kupte nyní a prožijte šťastný život!**
*Jedná se o žertovný předmět, prosím nenakupujte a nežalujte nás, pokud jste uvěřili v benefity technologie "fragrance memory". Prodáváme skutečně jen betonové mýdlo.

** Betonové mýdlo samo nezaručuje prožití šťastného života. Nezanedbávejte pitný režim, vyváženou stravu, pohyb a dobrou náladu.