Kverdlík - Aspoň Tohle

Dostupnost:
Produkt se již neprodává
Výrobce:
Záruka:
24 měsíců
brand:
Aspoň Tohle

  

Produkt je v pilotním režimu. Máte-li o něj zájem, prosím kontaktujte nás na info@aspontohle.cz


Kverdlík je solidní betonová lampička pro exteriér i interiér. Je primárně určena pro verandy, zahradní posezení, bary a obecně místa pro relaxaci a uvolnění v kruhu rodiny a přátel.


Elegantní design

Decentní křivky neruší interiér a přesto dokážou zaujmout. Kverdlík navíc nabízí širokou škálu modulací aby tak dokonale pasoval k Vašemu venkovnímu posezení.


Inovativní ovládání

Ovládání je zajištno modulací magnetického pole, Kverdlík tedy nemá žádné vývody, zásuvky či mechanické vypínače. Celý elektrický obvod je skryt v betonu a vy s ním tedy vůbec nepřijdete do kontaktu. To zajišťuje dokonalou bezpečnost, nulovou údržbu a dlouhou životnost. Světlo zapnete pouhým pootočením horního dílu.


Solární dobíjení

Díky modulu solárního nabíjení se o sebe Kverdlík postará sám. Nepotřebuje ani zásuvku, ani nabíječku. Přes den se nabíjí, aby Vám mohl večer svítit


Kverdlík spojuje lidi

Inovativní spínání, modulový systém i neotřelý tvar poutají pozornost a nutí zvědavou mysl si vše ozkoušet. Máte-li skupinu lidí, kteří se neznají a snaží se "prorazit ledy", Kverdlík to udělá za Vás. Zcela jistě se u něj sejdou, společně si "pohrají" a prolomí prvotní ostych.


Solidní betonové provedení

Využíváme vysokopevnostní betonovou směs zesílenou o skleněná mikrovlákna. Povrch je navíc chráněn krystalickým nanovoskem, který zajišťuje odolnost proti vodě a působení chemikálíí. Není tedy třeba si lámat hlavu s údržbou.


Modulární systém

Modulární systém dává možnost kdykoli přirozeně měnit intenzitu osvětlení pouhým pootočením (uzavřením/otevřením) jednotlivých modulů. Moduly jsou na patřičných místech fixovány silnými magnety v betonové směsi. 


Fotoluminiscenční refraktor

Podstava je vybavena fotoluminiscenční vrstvou, která se během svícení nabíjí. Po vypnutí Vám tak bude příjemně dojíždět nazelenalým svitem na cestu domů. Ukončení večerního posezení tak není natolik frustrující.


Ideální svatební dar!

Výběr svatebního daru není zdaleka jednoduchá záležitost. Kverdlík v této oblasti suverénně dominuje nad plejádou kuchyňských robotů, štěňátek a ručníků s monogramy. Je to dar, který vydrží, vždy najde uplatnění a bude přinášet radost do společného života.


Prohlédněte si Kverdlík ze všech stran